Popis
Výkonný karbonový kompozitní polotovar je téměř nezničitelný a zajišťuje potřebné rezervy i při soubojích s velkými sumci.
Uni Cat Destroyer MP-V4 má, stejně jako jeho předchůdci, dokonalou akci.
SIC očka typu K
sedlo navijáku SCX – DPS
| Délka | 2,55 m |
| Hmotnost | 405 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,32 m |
| Výrobce | UNI CAT |
| Zátěž | 400 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





