Popis
Kategorie malých člunů vhodných pro rybárov.
Vyznačují se nízkou hmotností což zaručuje vysokou nosnost a malými rozměry po sbalení. Rozložení a sbalení nezabírá mnoho času. Lamelová podlaha zpevňuje člun a umožňuje více zatížit dno. Malý ponor dovoluje plavbu v mělké vodě. Materiál použitý pro výrobu je 5 vrstvé PVC hustoty 950g / m2. Ľahký veslový čln s lamelovou podlahou. V základnej výbave je 2ks lavička, 2ks veslá, nafukovacia nožná pumpa, prepravný vak, opravná sada, návod na obsluhu, držiak motora. Lamelová podlaha je zložená z lamiel, ktoré sú na boku spojené rovnakým materiálom aký je použitý na výrobu člnov Kolibri. Jednotlivé diely podlahy sú vyrobené z vodeodolnej preglejky, ktorá má protišmykovú úpravu. Po vybratí podlahy z člna je možné jednotlivé diely zložiť na seba do kompaktných rozmerov. Pri nafukovaní člna sa podlaha jednoducho vloží na dno člna.
| Barva | zelená |
| Délka | 248 cm |
| Šířka | 130 cm |
| Výrobce | KOLIBRI |
| Max počet osob | 2 |
| Maximální výkon motoru | 3 hp |
| Maximální zatížení | 212 kg |
| Typ podlahy | lamelová |
| Váha člunu | 21 kg |
Parametry





