Popis
Řada kvalitních teleskopických prutů, které jsou vyrobeny z prvotřídního grafitu IM6. Prut má grafitovou barvu s transparentním lakováním.
Tyto pruty mají široké využití a jsou vhodné jak pro začínající, tak pokročilé rybáře.
Prut je osazen kvalitními dvojitými SIC očky a má ergonomické DPS grafitové sedlo.
Rukojeť je vyrobená z prvotřídního Portugalského korku v AA kvalitě.
Délka: 3,5m
Zátěž: 80-150g
Transportní délka: 68cm
Hmotnost: 334g
Počet dílů: 8
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Délka | 3,5 m |
| Hmotnost | 334 g |
| Počet dílů | 8 |
| Transp. délka | 0,68 m |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





