Popis
Tato nová série prutů s efektem hadí kůže. Vzhled prutů podporuje ještě více známých vlastností.
Některé modely jsou vybaveny závažím pro dokonalé vyvážení, které eliminuje únavu z delšího lovu. Blanky jsou vyrobeny z kvalitního uhlíku lisovaného pod velkým tlakem.
| Délka | 2,74 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 187 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,41 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | IRON CLAW |
| Zátěž | 55 g |
Parametry





