Popis
Spin Spike je nový model přívlačového prutu od české značky Zfish. Tento prut vás na první pohled zaujme svým nadčasovým designem.
Prut je vrobený z vysoce kvalitního 100% karbonu. Vyznačuje se především svou nízkou hmotností a velmi rychlou akcí. Ergonomická, dobře padnoucí rukojeť prutu je samozřejmostí. Spin Spike je osazen kvalitními očky. Tento prut vám nabízí nejvyšší možnou kvalitu ve své cenové třídě.
Technická Specifikace:
Délka: 2,28m
Odhozová zátěž: 7-35 g
Počet dílů: 2
Počet oček: 8
Transportní délka: 119 cm
Hmotnost: 125 g
| Délka | 2,28 m |
| Hmotnost | 125 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,19 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | ZFISH |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





