Popis
Nový model feederového prutu pro lov kaprů a jiných větších ryb. Na první pohled překvapí svým mimořádně tenkým blankem.
Blankje zároveň dostatečně tuhý a nabízí velké silové rezervy při zdolávání. Je osazen zvětšenými očky, která usnadňují nahazování na dlouhé vzdálenosti. Prut se dodává se třemi uhlíkovými špičkami.
| Délka | 3,9 m |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,34 m |
| Výrobce | MIVARDI |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





