Popis
Nová série Iron Claw High-V z ultra lehkého carbonu vyrobeného pod tlakem 30 tun v sobě dokázala skloubit špičkové parametry.
Skvělý design a neuvěřitelně nízkou cenu. Hmotnost prutů z této řady začíná již na 68 g. Pruty jsou velmi rychlé a skvěle se s nimi manipuluje.
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 131 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,1 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | IRON CLAW |
| Zátěž | 48 g |
Parametry





