Popis
Kompaktní, univerzální teleskopické pruty určené pro lov dravců.
Moderní design, očka typu „K-type“, rychlá akce a karbonový blank poskytují pohodlí při lovu se všemi druhy nástrah malých a středních velikostí.
| Výrobce | MIKADO |
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 160 g |
| Počet dílů | 7 |
| Transp. délka | 0,70 m |
| Zátěž | 30 g |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





