Popis
ZFISH Evolution Feeder 40-120g, 11Ft, patří do řady rychlých a hlavně přesných feedrových prutů Evolution s příznakem Heavy.
Akční, velmi spolehlivý a lehký prut je přizpůsovbný i pro daleké odhozy. Elegance, štíhlý blank (vysoce kvalitníh pružný karbon 24 T!), a zároveň příjemně jemná reakce snese ty nejpřísnější paramatery. Nekompromisní prut je samořejmně také ideální pro lov na proudných řekách nebo při dalších odhozech. Prut je opatřen kvalitní korkovou rukojetí, doplněn o symbol bronzové rybičky, která zanechává u celého prutu velmi elegantní dojem
- 3-dílný HEAVY feederový prut v elegantním černo-měděném designu
- Extrémně lehký a pružný štíhlý blank – carbon 24T
- Kvalitní korková rukojeť
- Rychlá akce, přesnost, dlouhá odhozová vzdálenost
| Délka | 3,3 m |
| Gramáž | 120 g |
| Hmotnost | 190 g |
| Počet oček | 13 |
| Výrobce | ZFISH |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Transportní délka | 1,17 m |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





