Popis
Pruty Super Slim Feeder s vrhací zátěží 90g nebo 120g jsou určeny pro lov na velké vzdálenosti.
Rychlý tuhý blank se při náhozu plně zatíží a odhazuje krmítka do velkých vzdáleností s velkou přesností. Ideálně se hodí na velká jezera, lomy a přírodní rybníky, stejně jako na řeky a kanály. Jedná se o skutečně univerzální pruty!
| Délka | 3,66 m |
| Hmotnost | 215 g |
| Počet dílů | 2+2 |
| Počet oček | 15 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 90 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





