Popis
Řada prutů Catfire CS-2 pokryje všechny typy lovu sumců a zaujme také svým zajímavým designem, který jasně vypovídá o tom, co se s tímto prutem bude lovit!
Pro co nejlepší zážitek při lovu na řekách a jezerech s bójkou doporučujeme použít naše pruty Catfire CS-2 Boje. Díky své působivé délce až 3,30 metru umožňuje snadné nahazování na velké vzdálenosti. Citlivá špička spolehlivě přenáší každý záběr, zatímco silná páteř zajišťuje perfektní záběr a jistotu při zdolávání. Pokud dáváte přednost lovu ze zakotvené lodi, je naše verze o délce 2,70 metru ideální volbou. Nabízí vám optimální délku a flexibilitu, abyste maximalizovali své šance na úlovek.
Pruty Catfire CS-2 okamžitě upoutají pozornost svým krásným designem, a to díky jedinečnému maskování s prvky sumců. Pohodlná rukojeť a pevné sedlo navijáku Seaguide zaručují pevné uchopení a komponenty, jako jsou špičková očka SIC „K“, zabraňují zamotání vlasce.
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 549 g |
| Model | Catfire CS-2 Boje |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 11 |
| Transp. délka | 1,68 g |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 500 g |
| Druh rybolovu | Sumcařina |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





