Popis
Naše nová řada 3K posouvá technologii Korum K-Flex na novou úroveň a přináší lehčí a rychlejší pruty se stejnou nadčasovou akcí.
Možnost lovit různými metodami s jedním prutem je skutečnou výhodou při lovu na vodách s výskytem více druhů ryb, kde mohou být různé metody klíčem k získání více záběrů v průběhu dne. Pruty Korum Allrounder jsou navrženy tak, aby vám umožnily vyzkoušet různé způsoby lovu bez nutnosti výměny prutů. Ideální pro prochytávání vody s olůvkem, lov na plavanou a lov z hladiny. Prostě další moderní klasika.
- Vyznačují se štíhlou plně korkovou rukojetí s kompaktním sedlem navijáku.
- Nabízí naši karbonovou technologii K-Flex, která nabízí dynamickou parabolickou akci.
- Očka ve stylu Minima pro rychlejší akci.
- Korum 3K výplet.
| Délka | 3,6 m |
| Hmotnost | 250 g |
| Výrobce | KORUM |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| Zátěž | 1,5 lb |
| Druh rybolovu | Plavaná |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





