Popis
Zcela nová řada prutů je tady! V nejnovější generaci (G2) prošel Magist nejen výrazným vizuálním vylepšením a renovací, ale díky výrazně kvalitnějším komponentům nyní tento prut poskytuje vynikající výkon.
Citlivý blank účinně zprostředkuje každý pohyb ryby a zároveň poskytuje tlumicí efekt, což výrazně snižuje riziko ztráty úlovku.
První 50 mm očko umožňuje extrémně dlouhé náhozy a citlivý blank účinně zprostředkuje každý pohyb ryby a zároveň poskytuje tlumicí efekt, což výrazně snižuje riziko ztráty úlovku.
Základem tohoto výkonného kaprového prutu je 100% vysokomodulový uhlíkový blank. Prut se může pochlubit několika klíčovými doplňky, včetně 7+1 SIC oček s dvojitou patkou, 30mm prvním očkem, sedlem navijáku Anaconda DPS nebo klipem vlasce a EVA rukojetí.
- blank z kvalitních uhlíkových vláken
- nejmodernější povrchová úprava
- štíhlá očka 5+1 SIC se dvěma patkami
- první očko 50 mm
- sedlo navijáku Anaconda DPS
- velmi dobré odhazové a zdolávací vlastnosti
- semi-parabolická akce
- pevná páteř
- včetně přepravní tašky z netkaného materiálu
- Anaconda Line Clip
- délka: 13 ft
- transportní rozměr: 203 cm
- počet dílů: 2
- hmotnost: 435g
- akce: 3,5 lb
- rukojeť: 59 cm
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 435 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 2,03 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





