Popis
S pruty DAIWA Super Spod nabízíme řadu speciálních prutů pro použití s těžkými krmnými raketami.
Jejich výkonný blank odolává i velkému množství návnady a umožňuje tak daleké náhozy. Odolný blank z uhlíkových vláken HMC+ nahazuje velice přesně! Rukojeť je navržena tak, aby byla praktická při nahazování, ale zároveň se snadno čistila.
Jedná se o skutečně silné pruty!
| Výrobce | DAIWA |
| Hmotnost | 395 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Transportní délka | 1,88 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
Parametry





