Popis
Přívlačový prut s teleskopickou rukojetí DAIWA Ninja Ext Spin.
Řada EXT z rodiny Ninja je určena především pro rybáře, kteří kladou důraz na kompaktní transportní délku, ale nechtějí dělat kompromisy v akci prutu. Akce prutů s teleskopickou rukojetí je těžko rozeznatelná od 2-dílných prutů. Rychlé a štíhlé blanky jsou vyrobeny z moderního kompozitního materiálu z uhlíkových vláken a jsou použitelné pro lov s gumovými nástrahami i woblery. Díky kompaktní transportní délce lze tyto pruty snadno přepravovat na kole, v autě nebo městskou hromadnou dopravou.
| Délka | 2,25 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 135 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | DAIWA |
| Zátěž | 30 g |
Parametry





