Popis
Square F-Carbon je prut nejvyšší kvality.
Blank, který je dělený v rukojeti, je vyroben z pevného uhlíkového materiálu a broušen naplocho pro dokonalý ohyb. I přes velké množství použitého pevného materiálu jsou pruty stále velmi lehké a snadno s nimi můžete lovit celý den. Všechny použité komponenty jsou od firmy Fuji, to znamená jedny z nejlepších na trhu. Rukojeť je vyrobena z modrého PU, který byl speciálně předpřipraven. Do sedla navijáku a rukojeti jsou navíc zabudovány pevné a vizuálně přitažlivé kovové komponenty, které završují senzační vzhled výjimečných prutů.
- Blank vyrobený z pevných uhlíkových vláken.
- Broušený ze 2 stran pro zajištění dokonalé akce prutu
- Sedlo navijáku a očka Fuji
- PU rukojeť
- Dvoudílný prut rozdělený před rukojetí
- Pro multiplikátor
- Délka: 1,95 m
- Odhoz: do 300 g
- Hmotnost: 280 g
- Transportní délka: 122 cm
| Délka | 1,95 m |
| Hmotnost | 280 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,22 m |
| Výrobce | SAENGER |
| Zátěž | 300 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





