Popis
Pruty Salmonoid SG6 Coastal Specialist jsou určeny pro přívlač s lehkými až středně těžkými nástrahami na pobřežní a říční lov mořských pstruhů / lososů.
Poskytují perfektní akci pro maximální vzdálenost náhozu a zároveň umožňují pohodlné zdolání ryb bez rizika uvolnění háčku. Kombinace superlehkého blanku z japonského uhlíku Torayca s očky SeaGuide CCS má za následek peprfektně vyvážený prut. Tyto pruty jsou osazeny vysoce kvalitním sedlem navijáku Fuji a nabízejí maximální odolnost a kvalitu – bez jakýchkoliv kompromisů.
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Vysoce citlivá a výkonná akce
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 2,9 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 152 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,48 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 28 g |
Parametry





