Popis
Prut Ultra Light Game je určen pro lov na velmi malé až malé nástrahy.
Je dokonale vyvážený a extrémně citlivý, aby maximalizoval poměr úspěšných záběrů a zároveň měl vždy nejlepší kontrolu nad nástrahou. Blank z japonského uhlíku Torayca se 4X karbonem s rychlou akcí je extrémně lehký a pomáhá cítit i ten nejjemnější kontakt. Perfektní prut pro ultralehké styly lovu z lodi nebo ze břehu s použitím malých gumových nástrah, woblerů, třpytek, rotaček a dokonce i montáží Carolina a dropshot na lov okounů a candátů.
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Vysoce citlivá a výkonná akce
• 4X Wrap Carbon pro extra pevnost
• Obal na prut, který pojme prut i s navijákem .
• Blank z japonského uhlíku Torayca 30/40T
| Délka | 2,03 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 118 g |
| Počet dílů | 1+1 |
| Transp. délka | 1,75 m |
| Typ rukojeti | Dělená, Korková |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 11 g |
Parametry





