Popis
Cestovní pruty pro lov z lodě FURY SG6 Boat Travel jsou určeny pro lov monstrózních ryb s velkými nástrahami v drsných severských podmínkách.
Tyto pruty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon a sílu, ale přesto se díky své krátké transportní délce perfektně vejdou do kufru. Středně rychlá akce si bez námahy poradí s extra těžkými nástrahami a zdolá i ty největší tresky nebo dokonce halibuty. Tyto pruty jsou osazeny nejlepšími sedly navijáků FUJI a očky SeaGuide a mají blank z prvotřídního uhlíku Torayca. Díky tomu představují to nejlepší, co si můžete pořídit pro dobrodružný lov opravdu velkých ryb.
• Vejde se do kufru
• Sedlo navijáku FUJI
• Očka SeaGuide CCS z nerezové oceli se SiN kroužky
• Prémiová korková rukojeť
• Velice pevný a odolný blank
• Sametový obal na prut
• Blank z japonského uhlíku Torayca
| Délka | 2 m |
| Hmotnost | 312 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 0,71 m |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 400 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





