Popis
Sady ROVA jsou navrženy pro mobilní rybáře, kteří milují šoulačku a pronásledování kaprů v blízkosti břehu.
Oblíbené kompaktní pruty ROVA v kombinaci se spolehlivým kompaktním navijákem RV7000 s hladkým chodem tvoří brilantní sadu. Dodává se v polstrovaném obalu na prut ROVA s prostorem pro naviják.
Parametry:
- Transportní délka 111 cm (9ft modely) a 127 cm (10ft modely)
- Super tenký uhlíkový blank
- Špičkové očko proti zamotání
- Lehká očka Seaguide
- Sedlo navijáku Seaguide
- Rukojeť z japonské smršťovačky
- 3+1 ložiska
- Hliníková cívka
- Dva kulaté klipy na vlasec
- Kapacita cívky: 240m/0,35mm
- Polstrovaný obal na prut ROVA s prostorem pro naviják
| Výrobce | JRC |
| Délka prutů | 9 ft (2,7 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 730 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,16 m |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





