Popis
Menší nafukovací člun s vysokotlakou nafukovací podlahou a nafukovacím kýlem.
Velmi lehký a kompaktní člun, který lze snadno a rychle rozbalit i sbalit, montáž nezabere více jak 15 minut. Vhodné pro rekreaci s rodinou, aktivní rybolov nebo také jako tendr na jachtu.
Standardní výbava
- Taška na přenášení
- Sada na opravy
- 2 rozložitelná vesla
- 1 odnímatelná hliníková lavička
- Nožní pumpa
- Záchytné lano na bocích
- Zapuštěné ventily
- Madla pro přenášení
| Barva | Šedá |
| Délka | 240 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Výrobce | GLADIATOR |
| Max počet osob | 2 |
| Maximální výkon motoru | 6 Hp |
| Maximální zatížení | 211 kg |
| Skladovací rozměry | 110x68x38 cm |
| Typ podlahy | Nafukovací |
| Váha člunu | 25 kg |
Parametry





