Popis
Nafukovací člun s dřevěnou skládací podlahou.
Kompaktní nafukovací člun s pevnou skládací podlahou a nafukovacím kýlem s dobrou stabilitou a vynikajícími jízdními vlastnostmi. Vhodný pro rodinnou rekreaci, ale také pro rybáře nebo jako tendr k větší jachtě.
Standartní výbava
taška na přenášení
sada na opravy
2 rozložitelná vesla
2 odnímatelné sedačky
nožní pumpa
záchytné lano na bocích
zapuštěné ventily
madla pro přenášení
vázací oka
Technické parametry
Barva – Zelená
Podlaha – Dřevěná skládacíDélka – 300 cmŠířka – 150 cmPočet komor – 3+1Hmotnost – 44 kgCE kategorie – CMax. zatížení pro plavbu C – 315 kgMax. osob pro plavbu C – 3Max. motor – 15 HPDélka nohy motoru – Krátká (S)Materiál – PVC 850 g/m2Skladovací rozměry – 1,1 x 0,68 x 0,38 m Průměr válce – 41 cm
| Barva | Zelená |
| Délka | 300 cm |
| Šířka | 150 cm |
| Výrobce | GLADIATOR |
| Max počet osob | 3 |
| Maximální výkon motoru | 15 Hp |
| Maximální zatížení | 315 kg |
| Skladovací rozměry | 110x68x38 cm |
| Typ podlahy | Pevná |
| Váha člunu | 44 kg |
Parametry





