Popis
Pruty Mitchell Tanager SW Jig jsou speciálně navrženy pro rybáře lovící z lodě na moři, kteří hledají speciální prut na jigging, aniž by museli utratit velké množství peněz.
Pruty Tanager SW Jigging jsou skvěle vypadající, ale také velmi silné a citlivé. Uhlíkové blanky v kombinaci s očky a sedlem navijáku z nerezové oceli s odolností vůči slané vodě se postarají o to, že nepromeškáte žádný záběr. Kromě toho mají tyto pruty dostatečně silnou páteř, aby zdolaly i ty největší ryby.
Specifikace:
- Pruty odolné vůči slané vodě
- Citlivý uhlíkový blank
- Očka odolná vůči slané vodě
- Rukojeť z EVA materiálu s vysokou hustotou
| Délka | 1,5 m |
| Hmotnost | 200 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 0,81 m |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





