Popis
Mitchell Tanager SW Surf jsou perfektní surfové pruty pro všechny rybáře, kteří chtějí vyzkoušet lov z pobřeží, ale nechtějí utrácet velké množství peněz.
Je k dispozici ve dvou modelech – 420 a 450, takže vždy budete mít prut, který dokáže nahazovat neuvěřitelně daleko, ale také velmi přesně. Díky zvýrazněné špičce vám neunikne žádný záběr a matná nahazovací rukojeť vám zajistí perfektní přilnavost, i když je prut mokrý nebo slizký.
Specifikace:
- Pruty odolné vůči slané vodě
- Citlivý uhlíkový blank
- Extrémně daleké hody
- Očka odolné vůči slané vodě
- Protiskluzová nahazovací rukojeť
| Délka | 4,2 m |
| Hmotnost | 645 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,47 m |
| Výrobce | MITCHELL |
| Zátěž | 250 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





