Popis
Navržené tak, aby poskytovaly pevnější návazce se smyčkou při lovu větších ryb.
Silnější průměr vlasce a náš pevný háček Supersteel Grappler jsou přímo stvořené pro lov velkých ryb.
- Háček Korum Supersteel Grappler
- Vysoce oděru odolný vlasec Korum
- Pevné očko pro rychlou výměnu návazce
- Dostupné v délkách 10 cm a 38 cm
| Délka | 38 cm |
| Nosnost | 8 lb |
| Počet kusů | 8 |
| Průměr | 0,23 mm |
| Velikost háčku | 14 |
| Výrobce | KORUM |
| Druh rybolovu | Feeder, Plavaná |
| Typ háčku | S protihrotem |
Parametry





