Popis
Rybářské pruty patřící do série MAX1 jsou vyrobené z karbonu IM10. V paletě je možné najít i verze 3 m až 3,9 m. U obou rozměrů najdeme 2- a 3dílné verze.
Výše uvedené varianty prutů mají 3,4 lbs vrhací hmotnost a samozřejmě dlouhou dělenou rukojeť nenahraditelnou pro dlouhé náhozy a 3stopové první očko rozměru 50!
Série Max1 je dokonce optimalizovaná k lovu ze člunu a to díky 3metrové variantě s 2,4 lbs vrhací hmotností.
Čistý vzhled blanku s bílými nápisy, stejně jako zlaté proužky u oček poskytují impozantní, přesto však střízlivý vzhled celé série.
Držák navijáku je osvědčený typ s navíjením zespod. Elegantní tělo prutu je překvapivě lehké, proto je jeho používání pohodlné i během delších náhodných rybolovů.
Z navijáků se k nim vyplatí vybrat navijáky na dlouhé náhozy opatřené mělkou cívkou, z výběru šnůr se pro dosažení maximálních délek vyplatí vybrat tloušťku blízkou rozměru 0,25 mm s kónicky se rozšiřujícím náhozovým návazcem!
| Výrobce | CARP EXPERT |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 291 g |
| Počet dílů | 3 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,26 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





