Popis
Tenké, výkonné, citlivé na zdolávání, ale přitom s dostatečnou sílou při nahazování – to jsou pruty od Giants fishing XRS180. Tato řada byla vyvíjené a testována bez mála dva roky a prut má dostatek síly jak na daleké hody, tak si sním skvěle vychutnáte zdolávání.
Blank prutu je vyroben z vysoce modulového blanku IMX-C35T, který má vysokou pevnost i v těch nejextrémnějších situacích. Navíc je ještě zakončen a zpevněn karbonovou punčochou XC-Mesh, která zajistí větší pevnost a odolnost. Prut je osazen kvalitními SIC očky, které mají vetší průměr a na špičce jsou tři dvoupatková a dvě naváděcí třípatková, což zároveň přispívá ke skvělé akci celého prutu. Počet oček u verze 10ft (3,05m) – 5+1 velikosti oček jsou: 50/40/30/26/20/18 mm.
Celá rukojeť je vyrobená z prvotřídního portugalského korku. Kvalitní a spolehlivé sedlo navijáku DPS 18 je minimalistické a krásně ladí se štíhlím blankem prutu. Prut je osazen karbonovým klipem na vlasec.
Parametry:
- délka: 10 ft (3 m)
- zátěž: 3 lb
- transportní délka: 155 cm
- hmotnost: 326 g
| Výrobce | GIANTS FISHING |
| Délka prutů | 10 ft (3 m) |
| Zátěž prutů | 3lb |
| Hmotnost | 326 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,55 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Korková |
Parametry





