Popis
Excelentní poměr ceny s kvalitou je to, co ve velké míře vystihuje právě GreenCODE.
Spolehlivý, univerzální přívlačový prut si najde své místo při lovu s gumovými nástrahami, ale nebude zaostávat ani při lovu na woblery či plandavky. Pro lov ze člunu bychom doporučili dvě verze 210cm, 240cm a pro lov ze břehu jsou vhodnější volbou pruty v délkách 255cm a 270cm.
Plná rukojeť, vyrobená v kombinaci černé EVA pěny se zeleno-černou kamufláží dokonale ladí a zároveň poskytuje maximální komfort při rybolovu. Nad rukojetí najdeme kontrastní zelené vinutí a označení série v kamuflážovém poli GreenCODE.
Nabízená škála různých délkových variant a vrhacích zátěží jen podtrhuje jeho univerzálnost a umožňuje výběr toho správného modelu pro různé situace.
Technické parametry:
- Model: 270cm/45g
- Počet dílů: 2
- Transportní délka: 140cm
- Počet oček: 9
- Průměr blanku nad rukojetí: 12mm
- Hmotnost: 214g
- Rukojeť: EVA pěna
- Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 38cm
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 214 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
| Výrobce | DELPHIN |
| Zátěž | 45 g |
Parametry





