Popis
Nejnovější generace našeho bývalého jubilejního prutu si zajistila své stálé místo v řadě Sportex. Zůstávají věrni osvědčené linie a sázíme na klasický design.
Barevné akcenty a vysoce kvalitní vybavení. Výkonný blank z japonského vysoce výkonného uhlíku zajišťuje optimální energické a tlumící vlastnosti. Pro zajištění ještě větší síly byla rukojeť vyztužena speciální 3K karbonovou rohoží.
A v neposlední řadě má Advancer Carp CS-2 štíhlá SIC očka a robustní dělenou rukojeť Duplon. Nejlepší volba pro každého kaprařského nadšence, který chce skvělé náčiní s nízkým rozpočtem!
| Výrobce | SPORTEX |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 337 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Transportní délka | 1,88 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





