Popis
Anaconda Pull Out'N je speciální řada pro moderní, flexibilní kapraře.
Obsahuje řadu prutů od 9 ft -14 ft a díky „mechanismu pull -out“ vám umožní reagovat na rozdílné podmínky u vody. Každý prut v této sérii je vlastně několik prutů v jednom. V rukojeti je integrováno 30 cm dlouhé teleskopické prodloužení, které si můžete variabilně vysunout (odtud i název Vario). S prutem můžete lovit, když je prodloužení zasunuté, ale i částečně nebo plně vysunuté! Rukojeť se dá od blanku odšroubovat, nemusíte se tedy bát, že by se vám díky vysouvání a písku poškrábal blank. Vysunovací část je prodloužení prutu, takže ať už ji máte vysunutou nebo ne, akce prutu zůstává stále stejná, ne jako u dílů, které se do prutů vkládají. Blank je vyroben z 24 T uhlíku a má moderní dvoubodová D-očka. Nejkratší model má první očko o průměru 30 mm, další modely 50 mm.
- 24 T uhlíkový blank
- možnost plynulého prodloužení až o 30 cm s možností přesné fixace na centimetr v rukojeti
- extra lehká D-očka s velmi tenkými vložkami
- vysoce kvalitní rukojeť EVA
- hliníkový povrch s logem
- elegantní černý parabolický / poloparabolický blank
- 9-10 stop zvláště vhodný pro rybaření na lodi a na šoulačku
- délka prutu 12 – 13 ft
- transportní délka 187 cm
- hmotnost 420 g
- akce prutu 3,25 lb
- očka 5 + 1
- délka rukojeti 57 cm
- první očko 50 mm
- počet dílů 2
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m), 13 ft (3,9 m/3,96 m) |
| Zátěž prutů | 3,25 lb |
| Hmotnost | 420 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Transportní délka | 1,87 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





