Popis
Teleskopická verze úspěšné série Black Widow XT Carp vás přesvědčí svými tenkými a pevnými blanky a prémiovými očky.
Vyvážená akce prutů je ideální s vrhacími zátěžemi od 60g do 100g a dosahuje velkých vrhacích vzdáleností. Při souboji s rybou nabízí páteř obrovské silové rezervy a možnost bez problémů navést i velké kapry rovnou do podběráku. Také lov malých až středních sumců do 1.40m není problém. Kompaktní transportní rozměry těchto prutů jen o něco málo více než jeden metr umožňují snadnou přepravu a rychlé sestavení u vody.
| Výrobce | DAIWA |
| Délka | 3,9 m |
| Hmotnost | 345 g |
| Počet dílů | 8 |
| Počet oček | 7 |
| Transp. délka | 1,15 m |
| Zátěž | 3,5 lb |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Plná (Shrink) |
Parametry





