Popis
Univerzální středně dlouhé pruty, které nabízejí perfektní vyváženost vrhací vzdálenosti a přesnosti, díky čemuž jsou vhodné pro rybolov na mnoha různých místech na moři od přístavů přes skály až po pláže.
Poskytují skvělou kontrolu jak nad gumovými nástrahami, tak i woblery. V závislosti na vrhací zátěži mohou být použity na cílený lov mnoha různých druhů ryb.
- Očka Fuji SiC K z nerezové oceli
- Sedlo navijáku Fuji
- Vyvážený, jemný, ale silný blank
- Blank z Toray 40T uhlíku
- Ideální rozložení oček
- Vysoce kvalitní EVA rukojeť
- Luxusní obal na prut
| Délka | 2,74 m |
| Hmotnost | 135 g |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,44 m |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 35 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov, Přívlač |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





