Popis
Kratší pruty na jerking a twitching, se kterými snadno dosáhnete velké přesnosti hodů.Mají blank speciálně vyvinutý pro tyto rybářské metody a jsou vhodné i pro lov s povrchovými a gumovými nástrahami. S těmito pruty je opravdu snadné dát vaší nástraze tu nejlepší akci díky unikátní vyváženosti síly a progresivity.
- Sedlo navijáku SeaGuide Gold Label
- Očka SeaGuide Gunsmoke SW
- Extra citlivý a jemný blank
- HM uhlíková vlákna Toray
- EVA rukojeť
- Luxusní obal na prut
- Obrázek je ilustrační! Prut je jednodílný!
| Délka | 2,13 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 125 g |
| Počet dílů | 1 |
| Transp. délka | 2,13 m |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
| Výrobce | SAVAGE GEAR |
| Zátěž | 35 g |
Parametry





