Popis
Kompletní specifikace
Baterie Hoppecke 5 OPzV Solar.power 310/2V
V OPzV solar.power baterie jsou baterie s pevným elektrolytem ve formě GELU. Konstrukce hermeticky uzavřené baterie Hoppecke OPzV solar.power baterií jsou zcela bezúdržbové s ohledem na doplňování vody,
využití kladných trubkových desek typu baterie HOPPECKE OPzV solar.power dává bateriím vysoký počet vybíjecích cyklů.
HOPPECKE OPzV solar.power s trubkovými deskami jsou ideální pro použití v oblasti slunečních elektráren nebo aplikace bez možnosti napojení elektřinou z distribuční sítě.
Tím ,že je kyselina sírová – elektrolyt ve formě gelu, nabízí baterie HOPPECKE OPzV solar.power možnost horizontální montáže (volitelná poloha) v například omezeném prostoru kotelny.
Výroba baterií podle normy DIN 40742 dává bateriím nejvyšší kompatibilitu při výměně stávajících systémů a integraci s rozšířením o nové bateriové systémy.
Hoppecke OPzV solar.power baterie mají životnost cyklů až 1600 cyklů při 80% hloubce vybití.
Vaše výhody s HOPPECKE OPzV solar.power
- Maximální stabilita cyklú a životnost
zejména během PSOC provozu
- Minimální údržba s maximálním bezpečnost
bezúdržbová díky uzavřené Gel Technology
- Nejvyšší spolehlivost
v dodávkách OFF-grid spotřeby
- Maximální flexibilita projektu
s vynikající životností
- Optimální pro životní prostředí
uzavřené látky s atestem Recycling System
NAŠE FIRMA SE ZABÝVÁ TAKTÉŽ MONTÁŽÍ, SERVISEM A ÚDRŽBOU STANIČNÍCH BATERIÍ.PRO VÍCE INFO NÁS KONTAKTUJTE NA [email protected]
Technické parametry:
| Jmenovité napětí | 2V |
| Kapacita dle EN | C10 = 259Ah Při vybití na hodnotu 1,8V / článek |
| Hmotnost | 24 Kg |
| Šířka (L) | 126 mm |
| Hloubka (délka) (W) | 208 mm |
| Výška (H) | 420 mm |
| Požadavky na větrán | BEZ POŽADAVKU |
| Materiál pouzdra | —– |
| Počet cyklů dle DIN DOD 80% | 1600 |
| Očekávaná životnost | 20 let |
| Intervaly doplňování vody při trvalém dobíjení/ s AquaGenem | Bez doplňování – bezúdržbové |
| Samovolné vybíjení 1 měsíc/ 20°C | cca 3 % |
| Typ propojení | Propojka Cu s okem na izolovaný šroub M10 |
|
Typ zapojení článků |
A) Dle obrázku č.2 |
| Elektrolyt | GEL H2SO4 |
| Provozní teplota | -20 až +40°C |
| Hustota kyseliny | GEL |
| Normy | DIN 40742, IEC 60896-21, IEC 61427 |
| Výrobce | HOPPECKE BATERIEN |
| TYP BATERIE | Hoppecke 5OPzV310 |
ParametryVýrobce:HOPPECKE





