Popis
Perfektní volba pro každý způsob lovu na moři. Středně tuhé blanky si dokáží poradit s prakticky každou rybářskou situací.
Tyto pruty jsou vyrobeny velmi robustního blanku ze skelných vláken s velmi dobrou akcí a mohou se pochlubit i moderním a svěžím designem. Jedná se o perfektní volbu pro každého, kdo hledá pruty pro lov na moři s vynikajícím poměrem kvalita/cena. Naši experti v lovu na moři pečlivě ladily akci každého modelu tak, aby se i v rukou začátečníka stal tím pravým prutem do dané situace.
- Silný a odolný blank ze skelných vláken
- Moderní akce
- EVA rukojeť
- Pevná očka s černým rámem
| Délka | 2,4 m |
| Hmotnost | 340 g |
| Model | Allround |
| Počet dílů | 2 |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 200 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





