Popis
Anaconda Hi-TroX SO-345 je špičkový, extra velký deštník. Počínaje voskovým vnitřním nátěrem, přes pevnou hliníkovou tyč a mosaznou hlavu včetně mosazné podložky pro bezproblémové a bezpečné nastavení výšky. Díky svému oválnému tvaru nabízí možnost postavit pod něj osminohé lehátko. Navíc je tu senzační, nový vnější materiál s tzv. Hi Trox technologií.
Technologie Hi-Trox je strukturována následovně: Celkem 4 vrstvy (2 x odraz světla, 1 x blokování světla, 1 x absorpce tepla) zajišťují, že deštníkem neproniknou žádné UV paprsky, díky tomu zůstane vždy relativně chladný, a to i v létě.
- Prostor pro 1 osobu / 1 lehátko (díky oválnému tvaru)
- Maximální výška: 260 cm
- Rozpětí oblouku: 305 x 345 cm
- Tyč z masivního hliníku
- Šroub pro nastavení výšky z mosazi
- Vč. transportní tašky vyrobené z vysoce kvalitního Hi – Trox speciálního vnějšího materiálu
| Barva | Zelená |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 6,8 kg |
| Informace o výrobku | Hodnotou průměru deštníku se myslí hodnota naměřená od jedné koncovky k protilehlé po vnější straně deštníku. |
| Model | SO-345 |
| Průměr | 3,05 m |
| Transp. délka | 1,7 m |
| Výrobce | ANACONDA |
| Výška | 2,5 m |
Parametry





