Popis
Muškařské pruty nejvyšší kvality s helicore blankem vám umožní nahazovat na velkou vzdálenost jak suché mušky, tak nymfy a streamery.
Muškařské pruty Synoris Fly byly navrženy na základě dlouholetých zkušeností a odborných znalostí v oblasti uhlíkových vláken, pryskyřice a dalších komponentů tak, aby vám poskytly vynikající výkon prutu a dokonalý zážitek z rybolovu. Patentovaná technologie Helicore společnosti Sportex kombinuje nejmodernější karbonová vlákna T1000 s pryskyřicí obohacenou nanočásticemi, abyste získali citlivý, vyvážený a výkonný blank. Také díky minimální hmotnosti prutu budete moci nahazovat do velkých vzdáleností, které přesahují limity klasických muškařských prutů. Snadno zdoláte i ty největší protivníky. Pruty jsou osazeny extra lehkým hliníkovým sedlem s karbonovou vložkou. Celý blank je dokončen v krásném stříbrno-šedém matném provedení, které prutům dodává dokonalou eleganci.
| Délka | 2,7 m |
| Druh rybolovu | Muškařina |
| Výrobce | SPORTEX |
| Hmotnost | 104 g |
| Počet dílů | 4 |
| Počet oček | 10 |
| Transp. délka | 0,73 m |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž (AFTMA) | #7 |
Parametry





