Popis
Pruty AirSpin RS-2 mají blank HELICORE vyrobený z nejkvalitnějších uhlíkových vláken T1100. Pruty jsou vybaveny speciálně tvarovaným sedlem navijáku a očky FUJI TORZITE.
Pruty jsou velmi lehké, rychlé a extrémně citlivé. Tato exkluzivní řada prutů je kombinací vynikajících vlastností. Blank Helicore je předurčen pro maximální lehkost a výkon. Prut je vyroben pomocí nejmodernější technologie se splétanými uhlíkovými vlákny T1100 ve spojení se speciální epoxidovou pryskyřicí, do níž jsou přidány inovativní nanočástice, které prutu AIR Spin RS-2 dodávají bezkonkurenční rychlost a stabilitu.
Ultralehká očka TORZITE FUJI s titanovým rámem dodávají prutu dokonalé vlastnosti pro dlouhé a přesné náhozy. Torzitová očka zajišťují dokonalé odvíjení vlasce a minimální hmotnost. Díky těmto vynikajícím očkům můžete s tímto prutem nahazovat nástrahy velmi přesně i na velké vzdálenosti bez jakékoli námahy. Citlivý blank poskytuje 100% kontrolu, pocítíte i nejmenší záběr. Konec rukojeti je osazen vyvažovacími závažími SBS (SPORTEX Balance System), díky kterým prut vždy perfektně sedí i během dlouhých chvílích u vody. Také povrchová úprava blanku vypadá fantasticky, vinutí je vidět a cítit na dotek.
Parametry:
- Vrhací zátěž: 40 g
- Tolerance: 15-57 g
| Délka | 2,4 m |
| Druh rybolovu | Přívlač |
| Hmotnost | 143 g |
| Model | Spin |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 9 |
| Transp. délka | 1,23 m |
| Typ rukojeti | Dělená |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 40 g |
Parametry





