Popis
Nový Magnus Seamaster je mnohem víc než jen mořský prut!
Model Slow Jig:
Každého, kdo hledá robustní a spolehlivý přívlačový prut pro efektivní vertikální lov s nástrahami o hmotnosti do 80 g nebo 120 g, naše modely Magnus Seamaster Slow Jig opravdu nadchnou. Nástrahy lze vést pomalými, nebo rychlými táhlými pohyby, podle toho, co si přejete. V takových situacích vysoce pružný blank opravdu odvede svou práci, i když jsou na vlasci velké ryby.
| Délka | 1,9 m |
| Hmotnost | 211 g |
| Model | Slow-Jig |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 12 |
| Transp. délka | 1,35 m |
| Výrobce | SPORTEX |
| Zátěž | 150 g |
| Druh rybolovu | Mořský rybolov |
| Typ rukojeti | Pěnová (EVA) |
Parametry





