Popis
Úspěšná řada prutů Anaconda Bank stick přichází se svou nejnovější edicí.
Rozdíl oproti předchůdci: ještě lehčí, ještě pevnější, ještě stylovější! To vše slibuje a zaručuje jedinečný zážitek z nahazování a zdolávání ryb. Extrémně pevný karbonový blank snadno zdolá i ty největší ryby s naprostou lehkostí. Rukojeť je vyrobena z kvalitního korku a nabízí velmi dobrý úchop v každé situaci.
- Extrémně lehký blank 24T s vysokým obsahem karbonu
- Vysoce kvalitní dvojitá očka Seaguide
- Sedlo navijáku DPS
- Klip na vlasec Anaconda
- Rukojeť z vysoce kvalitního korku
- Parabolická akce
- Extrémně pevný blank
- Klasický design
- První očko 50 mm
- Transportní délka: 186 cm
- Počet dílů: 2
- Hmotnost: 380 g
- Akce: 3,50 lb
- Počet oček: 5+1
- Rukojeť: 57 cm
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 12 ft (3,6 m/3,66 m) |
| Zátěž prutů | 3,5 lb |
| Hmotnost | 380 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,86 m |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
Parametry





