Popis
Extra velký bivak pro dva rybáře a dvě lehátka s prostornou předsíňkou a kšiltem proti dešti a slunci. Prostor na velké množství vybavení.
Technické parametry:
- Pevná a odolná tkanina 210D
- Vodní sloupec 10000 mm
- Žebra z 5 dílných 19 mm pevných hliníkových tyčí
- 4 rozpěrné 19 mm teleskopické tyče s dvojitou aretací
- Zpevněná konstrukce střechy
- Podlepené švy s dvojitým prošitím pro maximální pevnost
- Spolehlivé a odolné zipy
- Jednodílná robustní podlážka
- Kovová očka
- Otevírání dveří v obou směrech
- Klipy na uchycení dveří
- Přední a zadní velká moskytiérová okna se zavíráním proti dešti na zip a jištěním suchým zipem
- Klipy pro uchycení zavíracích panelů na okna
- 2 úchyty na pruty na suchý zip
- Elastický napínač u každého kotvícího bodu
- Úchyt na lampu
- Úchyty na připevnění vnitřní vložky „innerdome“
- Pevné zavrtávací kolíky
| Délka | 360 cm |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Hmotnost | 16,5 cm |
| Počet osob | 2 |
| Šířka | 300 cm |
| Transp. délka | 115×30 cm |
| Výrobce | STARBAITS |
| Výška | 170 cm |
Parametry





