Popis
Nové feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních uhlíkových vláken s velkým důrazem na detail.
Výhodou jsou velká očka, díky kterým můžete snáze chytat i v mrazivém počasí. Pruty mají tuhou, pevnou páteř, která vám pomůže zaseknout a zdolat i opravdu velké ryby. Ke každému feederu dostanete tři různě tvrdé špičky.
| Délka | 3,3 m |
| Hmotnost | 224 g |
| Model | Feeder |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,19 m |
| Výrobce | MISTRALL |
| Zátěž | 100 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





