Popis
Skvělý feederový prut určený pro velmi lehké chytání.
Vysoce kvalitní uhlíková vlákna, nové sedlo navijáku a velmi dobré vyvážení, to jsou některé z vlastností, které zaručují spolehlivost a to, že si každý lov maximálně užijete. Balení obsahuje jednu karbonovou a dvě kompozitové špičky.
| Délka | 3 m |
| Hmotnost | 198 g |
| Model | Picker |
| Počet dílů | 2 |
| Transp. délka | 1,56 m |
| Výrobce | MISTRALL |
| Zátěž | 55 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Medium (51-100 g) |
Parametry





