Popis
Absolutní novinkou jsou pruty z řady Antigua CX, vyráběné v délce od 7 ft.
Tato série má velké první očko (u varianty 7 ft. 25 mm, u variant 8-10 ft. 30 mm, u nejdelších variant 50 mm), díky kterému můžete nahazovat do větších vzdáleností. Zejména krátké modely vás naprosto uchvátí. Na jedné straně jsou díky své délce skvěle ovladatelné a můžete s nimi manipulovat i na hodně zarostlých březích, na druhé straně mají dostatečně tvrdou páteř, aby odolaly i těm největším kaprům. Od délky 12 ft. Jsou pruty vhodné pro opravdu daleké hody. Tkaný karbonový design je vizuálním zpestřením a dává semi-parabolickým prutům dostatečnou tuhost i při nahazování těžkých montáží či krmných raket.
- 24 T karbonový blank ve tkané karbonové konstrukci
- sedlo navijáku DPS
- vysoce kvalitní SIC očka
- dvoubodová očka
- hliníkové designové prvky s logem Anaconda
- Anaconda klip na vlasec
- délka prutu 2,7 m
- transportní délka 140 cm
- hmotnost 210 g
- akce prutu 2,75 lb
- očka 7 + 1
- rukojeť 36 cm
- počet dílů 2
- první očko 30 mm
| Výrobce | ANACONDA |
| Délka prutů | 9 ft (2,7 m) |
| Zátěž prutů | 2,75 lb |
| Hmotnost | 210 g |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 8 |
| Transp. délka | 1,4 m |
| 50mm očko | Ne |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





