Popis
Pruty Spezi Stick II jsou nejnovější generací jedné z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších řad všech dob v nabídce firmy DAM.
Jsou postaveny na zcela novém uhlíkovém blanku s mnohem lepší akcí, menším průměrem a nižší váhou stejně jako s modernějšími a tenčími očky. Svěží moderní design s exkluzivním vzorem kříženého karbonu na povrchu blanku dělá z těchto prutů skvělého nástupce. I po vylepšeních, které jsme provedli, jsou tyto pruty dostupné za velmi atraktivní cenu a pokrývají všechny sladkovodní rybářské techniky. Aby bylo jasné, který prut je vyvinut pro lov jakých ryb, je logo cílové ryby vyznačeno na blanku prutu.
| Délka | 2,7 m |
| Hmotnost | 248 g |
| Počet dílů | 2 |
| Výrobce | DAM |
| Zátěž | 50 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Korková |
| Zátěž feederových prutů | Light (0-50 g) |
Parametry





