Popis
Silný a výkonný spodový prut, určený pro vnadění na střední a velké vzdálenosti.
Ve své cenové kategorii nabízí špičkovou dynamiku a rychlost akce. Díky tomu umožňuje vnadění i těmi nejtěžšími raketami s dostatečnou kontrolou přesnosti. Velké 50 mm spodní očko a 16 mm koncové očko prodlužují délku náhozu.
| Výrobce | MIVARDI |
| Délka | 3,6 m |
| Počet dílů | 2 |
| Počet oček | 6 |
| Transp. délka | 1,88 m |
| Zátěž | 5 lb |
| 50mm očko | Ano |
| Druh rybolovu | Kaprařina |
| Typ rukojeti | Dělená |
Parametry





