Popis
Feederový prut k dostání ve třech délkách a čtyřech vrhacích zátěžích.
- Zesílené díly pro větší délku náhozu
- Použitý silný blank ideální pro dlouhé náhozy
- Ideální prut pro lov kaprů a bíle ryby na velké vzdálenosti
- Osazený zvětšenými silnými očky SG Guide XBG
- Dodáván se dvěma uhlíkovými 3,4mm špičkami (1,5oz a 2,5oz)
- Odolná rukojeť z korku a EVA
- Dodáván v kvalitním obalu
| Délka | 4 m |
| Hmotnost | 250 g |
| Počet dílů | 3 |
| Transp. délka | 1,39 m |
| Výrobce | MATRIX |
| Zátěž | 130 g |
| Druh rybolovu | Feeder |
| Typ rukojeti | Kombinovaná |
| Zátěž feederových prutů | Heavy (101-150 g) |
Parametry





