Popis
Detailní popis produktu
Vynikající celokovová zbraň na ocelové BB broky v poměru cena – kvalita – výkon. Jednoduchá manipulace a obsluha. Povedený systém vyjetí pažbičky, pomocí přitlačení pojistky, poté vyjede pažbička do strany a máte prostor pro vložení CO2 bombičky i BB broků. Zbraň působí realným dojmem, dobře se drží a díky weaver liště pod hlavní možnost umístění laseru či taktické svítilny.
- kovové tělo s plastovými střenkami
- bombička se vkládá do pažbičky zbraně
- zbraň je určena pouze na ocelové BB broky, které se vkládají přímo do pažbičky
- pojistka pro zajištění zbraně
- Double Action – kohoutek se nemusí poprvé natahovat pro rychlou střelbu
- montážní lišta 22mm pro upevnění taktického příslušenství
Technické parametry:
| Typ mechanismu: | CO2 plyn |
| Kalibr: |
4,5 mm |
| Úsťová rychlost: | 134 m/s |
| Střelivo: | 4,5 mm BB broky |
| Kapacita zásobníku: | 16 |
| Celková délka: | 17,7 cm |
| Hmotnost: | 724 g |
Obsah balení:
- Vzduchová pistoleColt Defender
- 1 x zásobník
- návod
- záruční list
Přidáním zboží do košíku prohlašujete, že jste osoba starší 18 let !!!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vzduchové CO2 pistole |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 4000844443731 |





