Popis
Detailní popis produktu
Kvalitní houbařský zavírací multifunkční nožík od firmy Albainox se zahnutou hlavní čepelí z nerezové oceli pro snadné opracování hub.
- štěteček na čištění
- dřevěná rukojeť
- otvírák na konzervy a láhve
- vývrtka
- měřidlo
- pinzeta
- klíčenka pro zavěšení
Technické parametry:
| Celková délka: | 166 mm |
| Délka čepele: | 58 mm |
| Tloušťka čepele | 2 mm |
| Materiál čepele: | 3Cr13Mov |
| Rukojeť: | dřevo |
Obsah balení:
- houbařský nůž
- nylonové pouzdro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Houbařské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8435119903072 |
| Ostří čepele: | hladké |





