Popis
Tento prémiový rodinný stan pro 5 osob je skvělou volbou pro početnější rodiny nebo skupiny přátel, kteří hledají maximální komfort během kempování. Velkorysý vnitřní prostor nabízí prostornou halu pro společné chvíle a praktickou ochrannou stříšku, která bezpečně kryje vstup do stanu i při deštivém počasí.
Hlavním tahákem tohoto modelu je oblíbená technologie BlackOut Bedroom®, která zajišťuje dokonalé zatmění ložnic pro ničím nerušený spánek nezávisle na ranním slunečním svitu. O vaši ochranu a čistotu se navíc postará vyvýšená podlážka vybavená chytře řešeným bezbariérovým vstupem u hlavních dveří, díky kterému minimalizujete riziko nechtěného zakopnutí.
Hlavní výhody:
| • Technologie BlackOut Bedroom®: Zatmavená ložnice pro delší, kvalitnější spánek a lepší regulaci teploty. • Bezbariérový vchod: Sklopná hrana vyvýšené podlážky usnadňuje přístup do obytné haly. • Ochranná stříška: Praktické krytí vstupu zabraňuje zapršení dovnitř při otevírání stanu. • Vysoká nepromokavost: Vodní sloupec 4 500 mm, plně podlepené švy a PU zátěr vás udrží v suchu. • Světlý interiér: Zabudovaná PVC okna v prostorné hale dodávají dostatek denního světla. |
| Technické parametry | |
| Kapacita | 5 osob |
| Vnější materiál | Polyester 68D, PU zátěr, podlepené švy, PVC okna |
| Vnitřní materiál | Prodyšný polyester a neprůhledná síťovina |
| Materiál podlážky | Polyethylen (vyvýšená, s bezbariérovým vstupem) |
| Materiál konstrukce | Sklolaminátové pruty |
| Vodní sloupec | 4 500 mm |
| Rozměry (rozložený) | 310 × 480 × 200 cm |
| Rozměry (složený) | 70 × 32 × 30 cm |
| Hmotnost | 16,8 kg |
Tip pro rodinné kempování: Bezbariérový vstup je mimořádně praktický zejména pokud máte menší děti, nebo když často přenášíte kempingový nábytek či zavazadla. Navíc díky prostorné centrální hale s úctyhodnou výškou 200 cm zde můžete pohodlně trávit čas celá rodina, když se venku pokazí počasí.





